Hondenscholen

id Naam Plaats Website
4 H.T.C. Stawski Den Hout www.htcstawski.nl
5 Hondensport Vereniging V.O.P. Rotterdam www.usv-vop.nl
6 Alphense Honden Club Alphen a/d Rijn www.hondenclub.nl
7 HSV De Brabantse Werkhond Vught www.debrabantsewerkhond.nl
9 Hondenschool M. Biemans Dongen www.hondenschoolrinusbiemans.nl
12 HDV De Vijffthienhont Beneden-Leeuwen www.hdvdevijffthienhont.com
16 Stichting Cunos Drachten www.cunos.nl
17 H.S. Alert Moergestel www.alert-dierenhotel.nl
24 Hondenvereniging Kyon Haaren www.kyon.nl
32 St. Hondensport Groningen Groningen www.shg.nu
33 H.S.V. De Vriendschap Epse www.hondensportverenigingdevriendschap.nl
37 H.S.V. Idefix Riel www.hondensportidefix.nl
41 Stichting Timing Dinteloord Dinteloord www.medio-timing.nl
43 HDC De Loop Nieuw Roden www.hdcdeloop.nl
45 Hondentrainingscentrum Fred Riet Dordrecht www.fredriet.nl
46 Hondenschool Z-O Groningen Vlagtwedde www.hondenschoolzogron.nl
50 HSV Almelo Almelo www.hsvalmelo.nl
54 Twentse Honden Sport Vereniging Enschede www.thsv.nl
64 PuppyStar Breda Rijsbergen www.puppystar.nl
68 Hondenschool De Bonte Hond Welberg www.hsdebontehond.nl
73 Hondenschool Xenofon Tynaarlo www.xenofon.nl
84 Hondensportvereniging De Combinatie Haaksbergen www.hsvdecombinatie.nl
86 Hondenschool De Lijn Raalte www.delijnraalte.nl
89 DTC Sport Drogteropslagen www.dtcsport.nl
91 Hellevoetse Hondenschool Hellevoetsluis www.hellevoetse-hondenschool.nl
101 St. Hondenschool Zoetermeer Zoetermeer www.hondenschool-zoetermeer.nl
108 H.S.V. Mijn Hond als Vriend Riethoven www.mijnhondalsvriend.nl
109 St. Hondenclub De Roedel Mijdrecht www.hondenclubderoedel.nl
112 Hondenschool Andor Babberich www.hs-andor.nl
132 Hondenschool Happy Tails Beezerveld www.happytails.nl
144 K.T. Buitengewoon Oploo – Sint Anthonis www.ktbuitengewoon.nl
151 Hondenclub Boerakker Boerakker www.hondenschoolboerakker.nl
154 H.S.V. Rijk van Nijmegen Nijmegen www.hsv-rijkvannijmegen.nl
156 Jump for Joy Markelo www.jump4joy.k9s.nl
157 H.O.C. Hoeksche Waard Heinenoord www.hondenopleidingscentrum.nl
175 Vereniging Randstad Agility Sport Rotterdam www.vras.nl
176 Hondenschool Pluijm Westerlee www.hondenschoolpluijm.nl
186 Behendigheidsgroep Varsseveld e.o. Heelweg www.agvarsseveld.nl
187 Trainingscentrum en Hondenschool Adel Balkbrug www.hondenschool-adel.nl
189 Dog in action Westerlee www.doginaction.nl
190 HS Nieuw-Vennep Nieuw-Vennep www.hsnieuw-vennep.nl
191 HondenSportCentrum Nicole Alphen (NB) www.hondensportcentrumnicole.nl
195 D.O.A.K. Aalten www.doak-aalten.nl
196 Hondenschool De Wolfskamer Huizen www.hondenschooldewolfskamer.nl
202 HC Fun for 6 Legs Westelbeers www.funfor6legs.nl
206 Stichting Hondensport Friesland Leeuwarden www.hondensportfriesland.com
214 Hondencentrum Chimié Leek www.hc-chimie.nl
216 Hondenschool Nice of you to Come Bye Nieuwegein www.bordercollies.nl
220 Agility Moves Noord-Sleen www.agilitymoves.nl
221 Hondenschool 'De Gabber' Amsterdam Amsterdam www.hondenschooldegabber.nl
223 Jolly Jumpers Agility Lelystad www.jolly-jumpers.nl
225 Hondenschool De Vrolijke Staart Steggerda www.devrolijkestaart.nl
233 Agility Club Bunschoten Bunschoten www.agilityclubflevoland.nl
234 Hondenvereniging Zeewolde Zeewolde www.hondenverenigingzeewolde.nl
236 Jump-A-Round Dogsport Veenoord www.jardogsport.nl
237 Hondenschool Frank de Rooij Dongen www.hondenschool-frankderooij.nl
248 Hondencentrum Contact Raalte www.hondencentrumcontact.nl
252 Stichting Hondenschool Kwispel Steenwijk www.hondenschoolkwispel.nl
253 Hondenschool Boom Holten www.hondenschoolboom.nl
255 CynoFocus Meppel www.cynofocus.nl
257 Hondenschool Have Fun Coevorden www.hondenschoolhavefun.nl
258 Dog Training 4 Fun Toldijk www.dogtraining4fun.nl
259 Hondenschool Carlos Nieuw Balinge www.hondenschoolcarlos.nl
260 Dogs Highschool Blijham www.dogshighshool.nl
261 Jaaltink's Dog training Vorden www.finnanamcara.com
263 Pets Place Surhuisterveen Boelenslaan
265 Happy Go Lucky Meedhuizen www.hondenschoolhappygolucky.nl
268 Hondencentrum Achterhoek Westendorp www.hondencentrumachterhoek.nl
272 Hondenschool Buddy Groningen www.hondenschoolbuddy.nl
273 Hondenschool Slooijer Nijverdal / Haarle www.hondenschool-slooijer.nl
274 Hondenschool Dedemsvaart Dedemsvaart www.hondenschooldedemsvaart.nl
276 HC Bergsbos Meerlo www.hc-bergsbos.nl
277 Sjakie's Hondenclub Horst Horst www.sjakieshondenschoolhorst.com
281 Samen Werken met je Hond Hilvarenbeek samenwerkenmetjehond.sandecosta.nl
287 De Bréborgh Bentelo www.debreborgh.nl
289 Brumly'S Hondenschool Meeden hondenschool-brumlys.nl


Copyright © 2013 Federatie Hondensport Nederland