Hondenscholen

De hier vermelde gegevens zijn bedoeld ter informatie. Elk gebruik van deze gegevens voor commerciële doeleinden is uitdrukkelijk verboden, behoudens schriftelijke toestemming van het bestuur van de Federatie Hondensport Nederland

NB. Sommige hondenscholen hebben er – in verband met het onderdrukken van spam – voor gekozen hun e-mailadres niet te publiceren. Mocht u dit adres nodig hebben om in contact te komen, dan kunt u dat opvragen bij het secretariaat.

id Naam Plaats Website Categorie
4 H.T.C. Stawski Den Hout www.htcstawski.nl A, B, G
5 Hondensport Vereniging V.O.P. Rotterdam www.usv-vop.nl B, G, S
6 Alphense Honden Club Alphen a/d Rijn www.hondenclub.nl A, B, C, G
7 HSV De Brabantse Werkhond Vught www.debrabantsewerkhond.nl B, G
9 Hondenschool M. Biemans Dongen www.hondenschoolrinusbiemans.nl A, B, G
12 HDV De Vijffthienhont Beneden-Leeuwen www.hdvdevijffthienhont.com B, G
16 Stichting Cunos Drachten www.cunos.nl B, G
17 H.S. Alert Moergestel www.alert-dierenhotel.nl B
24 Hondenvereniging Kyon Haaren www.kyon.nl B, G
25 Hondenschool Van de Velde Sluiskil www.hondenschoolvandevelde.eu A, G
32 St. Hondensport Groningen Groningen www.shg.nu B, G
33 H.S.V. De Vriendschap Epse www.hondensportverenigingdevriendschap.nl B, G
37 H.S.V. Idefix Riel www.hondensportidefix.nl B, G
40 HSV 't Haartje afd. G&G Amersfoort www.geng-thaartje.nl G
41 Stichting Timing Dinteloord Dinteloord www.medio-timing.nl B, S
43 HDC De Loop Nieuw Roden www.hdcdeloop.nl B
45 Hondentrainingscentrum Fred Riet Dordrecht www.fredriet.nl B, G
46 Hondenschool Z-O Groningen Vlagtwedde www.hondenschoolzogron.nl B, G
50 HSV Almelo Almelo www.hsvalmelo.nl B, G
53 Stichting De Getrainde Hond Uden www.degetraindehond.nl G
54 Twentse Honden Sport Vereniging Enschede www.thsv.nl B, G
64 PuppyStar Breda Rijsbergen www.puppystar.nl B, G
65 Hondenschool De Bacchanten Hem www.hondenscholen.com A, G
68 Hondenschool De Bonte Hond Welberg www.hsdebontehond.nl B, C, G, S
73 Hondenschool Xenofon Tynaarlo www.xenofon.nl B
84 Hondensportvereniging De Combinatie Haaksbergen www.hsvdecombinatie.nl B
86 Hondenschool De Lijn Raalte www.delijnraalte.nl B, G
89 DTC Sport Drogteropslagen www.dtcsport.nl B, D, G
91 Hellevoetse Hondenschool Hellevoetsluis www.hellevoetse-hondenschool.nl A, B, C, G
95 Stichting Randstad Hondensport Den Haag www.randstadhondensport.nl G
99 Hondensportschool UVO Beekbergen www.hondensportschool-uvo.nl
101 St. Hondenschool Zoetermeer Zoetermeer www.hondenschool-zoetermeer.nl B, G
106 H.S.V. De Doordouwers Tijnje www.hsvdedoordouwers.nl G
108 H.S.V. Mijn Hond als Vriend Riethoven www.mijnhondalsvriend.nl B
109 St. Hondenclub De Roedel Mijdrecht www.hondenclubderoedel.nl B
112 Hondenschool Andor Babberich www.hs-andor.nl B, G
116 Kyno Centrum Ermelo Ermelo www.kynocentrumermelo.nl G, S
132 Hondenschool Happy Tails Beezerveld www.happytails.nl B, G
138 Hondenschool Korendijk Piershil www.hskorendijk.nl A, C, G
144 K.T. Buitengewoon Oploo – Sint Anthonis www.ktbuitengewoon.nl B, C, G
151 Hondenclub Boerakker Boerakker www.hondenschoolboerakker.nl B
154 H.S.V. Rijk van Nijmegen Nijmegen www.hsv-rijkvannijmegen.nl B, C
156 Jump for Joy Markelo www.jump4joy.k9s.nl B
157 H.O.C. Hoeksche Waard Heinenoord www.hondenopleidingscentrum.nl A, B, C, G, S
175 Vereniging Randstad Agility Sport Rotterdam www.vras.nl B
176 Hondenschool Pluijm Westerlee www.hondenschoolpluijm.nl B
179 Hondenschool Geordi Den Haag www.geordi.nl A, G
186 Behendigheidsgroep Varsseveld e.o. Heelweg www.agvarsseveld.nl B, G, S
187 Trainingscentrum en Hondenschool Adel Balkbrug www.hondenschool-adel.nl B, G
189 Dog in action Westerlee www.doginaction.nl B
190 HS Nieuw-Vennep Nieuw-Vennep www.hsnieuw-vennep.nl B, C, G
191 HondenSportCentrum Nicole Alphen (NB) www.hondensportcentrumnicole.nl B
193 Stichting Vrienden van WAF Rozenburg (ZH) www.vriendenvanwaf.nl G
195 D.O.A.K. Aalten www.doak-aalten.nl B, D, G, S
196 Hondenschool De Wolfskamer Huizen www.hondenschooldewolfskamer.nl A, B, C, D, G
199 Rawi Hondenschool Lithoijen www.rawihondenschool.nl C, G
202 HC Fun for 6 Legs Westelbeers www.funfor6legs.nl B, S
205 Hondenschool Geurt van Dijk Leerdam www.geurtvandijk.nl G
206 Stichting Hondensport Friesland Leeuwarden www.hondensportfriesland.com B
210 Hondenschool De Hoekse Sprong Essen-Hoek www.dehoeksesprong.nl C, G, S
212 MG Hondenschool Renga Nieuwe Loosdrecht www.hondenschoolrenga.nl G
214 Hondencentrum Chimié Leek www.hc-chimie.nl B, S
215 Hondenschool Op Stap Voorhout www.mensenhondopstap.nl C
216 Hondenschool Nice of you to Come Bye Nieuwegein www.bordercollies.nl B
220 Agility Moves Noord-Sleen www.agilitymoves.nl B
221 Hondenschool 'De Gabber' Amsterdam Amsterdam www.hondenschooldegabber.nl B, G
223 Jolly Jumpers Agility Lelystad www.jolly-jumpers.nl B
225 Hondenschool De Vrolijke Staart Steggerda www.devrolijkestaart.nl B
233 Agility Club Bunschoten Bunschoten www.agilityclubflevoland.nl B, G
234 Hondenvereniging Zeewolde Zeewolde www.hondenverenigingzeewolde.nl B, C, D
236 Jump-A-Round Dogsport Veenoord www.jardogsport.nl A, B, D, G, S
237 Hondenschool Frank de Rooij Dongen www.hondenschool-frankderooij.nl B
239 Speurhondengroep Breda Terheiden www.speurhondengroepbreda.nl S
243 HS De 4voeter Oud Gastel www.hsde4voeter.nl C, G
248 Hondencentrum Contact Raalte www.hondencentrumcontact.nl B, G
250 Ariva Kynologisch Adviesbureau Sint Maartensdijk www.arivalkhoff.com S
252 Stichting Hondenschool Kwispel Steenwijk www.hondenschoolkwispel.nl B
253 Hondenschool Boom Holten www.hondenschoolboom.nl B
254 Sonja Verhoef Hondentraining Lisse www.coachjehond.nl A
255 CynoFocus Meppel www.cynofocus.nl B
257 Hondenschool Have Fun Coevorden www.hondenschoolhavefun.nl B
258 Dog Training 4 Fun Toldijk www.dogtraining4fun.nl B, D
259 Hondenschool Carlos Nieuw Balinge www.hondenschoolcarlos.nl B, G
260 Dogs Highschool Blijham www.dogshighshool.nl B, G
261 Jaaltink's Dog training Vorden www.finnanamcara.com B, G, S
263 Pets Place Surhuisterveen Boelenslaan B
265 Happy Go Lucky Meedhuizen www.hondenschoolhappygolucky.nl A, B, G
268 Hondencentrum Achterhoek Westendorp www.hondencentrumachterhoek.nl B, G
272 Hondenschool Buddy Groningen www.hondenschoolbuddy.nl B
273 Hondenschool Slooijer Nijverdal / Haarle www.hondenschool-slooijer.nl B
274 Hondenschool Dedemsvaart Dedemsvaart www.hondenschooldedemsvaart.nl B, G, S
275 Kynologen Club de Baronie A
276 HC Bergsbos Meerlo www.hc-bergsbos.nl B, C
277 Sjakie's Hondenclub Horst Horst www.sjakieshondenschoolhorst.com A, B, G
278 Dogs outdoor adventure Venlo www.dogsoutdooradventure.nl G
280 Hondenschool Horst Horst www.hondenschoolhorst.nl C
281 Samen Werken met je Hond Hilvarenbeek samenwerkenmetjehond.sandecosta.nl B, C
282 Welshclan's Hondenschool b.v. Rotstergaast S
283 Hondenschool Exellos Voorhout www.hondenschoolexellos.nl C
284 DogSupport Alphen aan den Rijn www.dog-support.nl A, G
287 De Bréborgh Bentelo www.debreborgh.nl B
289 Brumly'S Hondenschool Meeden hondenschool-brumlys.nl B


Copyright © 2013 Federatie Hondensport Nederland